Szkoła Leśna na Barbarce, Klub Maratoński UMK oraz NordicMania Studio Sportu Anna Szotek Toruń zapraszają na kolejny Barbarkowy Bieg Przełajowy, który odbędzie się w niedzielę, 6 listopada. Sart o godz. 11.00 na Barbarce.

Celem imprezy jest upowszechnienie biegów oraz marszów terenowych jako form czynnego wypoczynku i popularyzacja Osady Leśnej Barbarka jako kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego.

Biegi odbędą się na terenach leśnych przyległych do Szkoły Leśnej na Barbarce na oznakowanej trasie w czterech kategoriach wiekowych (decyduje rok urodzenia):

  • dzieci do 6 lat – 600 m,
  • dzieci od 7 do 13 lat – 1200 m,
  • młodzież od 14 do 17 lat – 5 km (jedna pętla),
  • dorośli 18 lat i powyżej – 10 km (dwie pętle).

Marsz Nordic Walking (bez podziału na kategorie wiekowe) – 5 km (jedna pętla biegu głównego). Warunkiem uczestnictwa w biegu i marszu jest osobiste pisemne zgłoszenie w dniu imprezy w godz. 10.00 – 10:45 w biurze zawodów na polanie przy Szkole Leśne na Barbarce. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i datę urodzenia, przynależność klubową. Opłata wpisowa do biegu i marszu wynosi 5 zł (płatna przy zgłoszeniu).

Puchary dla zwycięzców biegu głównego w kategorii mężczyzn i kobiet oraz dla zwycięzcy biegu młodzieżowego. Dla wszystkich uczestników imprezy pamiątkowe ekologiczne medale. Losowanie nagród wśród uczestników Marszu Nordic Walking.

Zgłoszenie uczestnictwa w biegu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Zapisy na bieg
Lista zawodników
Zapisy na marsz nordic
Lista zawodników nordic

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię