Napisz tekst (maksymalnie 2 strony), który będzie odpowiadał na pytanie: Jaka choinka jest lepsza na Święta – naturalna czy sztuczna? Lasy Państwowe ogłaszają bożonarodzeniowy konkurs.

Odpowiedzi można przesłać na adres mailowy: [email protected] do końca 27 grudnia 2011 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 grudnia 2011 r. Najciekawszy tekst zostanie opublikowany na stronie www.lasy.gov.pl.
   
Konkurs jest otwarty dla wszystkich fanów Międzynarodowego Rok Lasów. Nadesłanie odpowiedzi jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jednorazowe, bezpłatne umieszczenie tekstu (w przypadku wygranej) na stronie www.lasy.gov.pl. Nadesłanie odpowiedzi jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszych zasad przez konkursowiczów lub w przypadku osób niepełnoletnich przez ich prawnych opiekunów.

Dla najciekawszej odpowiedzi nagrodą będzie duży kalendarz ścienny wydany przez Centrum Informacyjne Lasów Państwowych i pen drive, dla dwóch kolejnych – kalendarz trójdzielny i pen drive. Organizatorzy przewidują też nagrody pocieszenia w postaci książek.

Napisz tekst na ten temat i zdobądź nagrody w bożonarodzeniowym konkursie. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię