Cieszę się, że tu zajrzałeś aby mnie poznać. Już Cię lubię! I mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi? – tymi słowami przywitał internautów Mały Amperek.

Właśnie ruszył blog i internetowy profil głównego bohatera rozpoczętej właśnie Akademii Małego Amperka, kampanii społecznej PKP Energetyka.

Każdy, zarówno rodzice jak i dzieci, może skontaktować się z Małym Amperkiem i zaprosić go na spotkanie do przedszkola czy szkoły. Na specjalnym spotkaniu pracownicy Akademii Małego Amperka, a więc profesjonalnie przygotowani pracownicy PKP Energetyka, opowiedzą najmłodszym o tym jak bezpiecznie obchodzić się z prądem. Można również porozmawiać z Małym Amperkiem i wyrazić sympatię do niego zostając fanem na internetowym profilu.

W internecie Małego Amperka spotkamy na specjalnym blogu, a także na portalu społecznościowym Facebook.

Akademia Małego Amperka została zainaugurowana w poniedziałek, 4 października 2010 roku w siedzibie PKP Energetyka S.A. Kampania będzie prowadzona w całej Polsce, specjalnie przeszkoleni pracownicy PKP Energetyka będą organizować spotkania z najmłodszymi w przedszkolach i szkołach i poprzez zabawę pokazywać im jak bezpiecznie posługiwać się prądem elektrycznym.

Organizatorem Akademii Małego Amperka jest PKP Energetyka S.A., partnerem Stowarzyszenie Elektryków Polskich, a honorowy patronat objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Dziecka.

Aby skorzystać z Akademii Małego Amperka wystarczy zgłosić się wysyłając maila na adres: [email protected]  lub poprzez prowadzony blog czy też portal Facebook.

Każdy może skontaktować się z Małym Amperkiem i zaprosić go na spotkanie do przedszkola czy szkoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię