W środę, 4 marca br. o godz. 10 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca kampanii społecznej ?Daj rzeczom drugie życie?.

„Daj rzeczom drugie życie” to hasło kampanii nakłaniającej do przekazywania sprawnych, ale nieużywanych już przedmiotów organizacjom non profit.  Projekt skierowany jest do kadry zarządzającej dużych przedsiębiorstw, będących największymi wytwórcami odpadów elektronicznych i wielkogabarytowych.

Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele dużych przedsiębiorstw, które są beneficjentami BDR, m.in. firma Microsoft.

Konferencja będzie okazją do rozmów na temat ochrony środowiska oraz roli kadry zarządzającej w decydowaniu o kształcie polityki przedsiębiorstwa w aspekcie dotyczącym  ochrony środowiska. 

Po konferencji prasowej odbędzie się panel dyskusyjny, w którym wezmą udział przedstawiciele sektora publicznego, prywatnego oraz organizacji pozarządowych. Panel będzie również doskonałą okazją do zawiązania kontaktów publiczno-prywatnych na rzecz ochrony środowiska oraz odpowiedzialności społecznej, co ma duże znaczenie w perspektywie planowanej na lata 2010/2011 kampanii lobbingowej w tym zakresie.

Organizatorem kampanii jest Bank Drugiej Ręki.

Zobacz spot kampanii

Źródło: Bank Drugiej Ręki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię