Pamiętacie wiosenną edycję Tygodnia DIY? Na ponad 70. warsztatach w całej Polsce szyliśmy, przerabialiśmy i ogólnie dłubaliśmy i tworzyliśmy.

Było fajnie, podobało się, dlatego odpalamy kolejną edycję. Tym razem dużo wcześniej niż zwykle włączamy "Last Christmas" i tworzymy wszystko, co związane jest ze świętami. Albowiem będzie to edycja świąteczna. Zaczynamy 25 listopada, kończymy 1 grudnia – zapowiadają organiazatorki.

Jeśli jesteście twórcami – zarejestrujecie swój warsztat tu: http://tydziendiy.pl/ w zakładce "dodaj warsztat". Warsztaty w tej edycji mogą być płatne!

Czekamy z niecierpliwością warsztaty tworzenia kosmetyków na prezent, prezentów dla dzieci, mam, babć i całej rodziny. Czekamy na warsztaty kulinarne i slow food. Czekamy na wszystko, co można zrobić ręcznie i jest związane ze świętami!

Jeśli chcecie zapisać się na warsztaty – zapraszamy.
Zrobicie to za pośrednictwem http://tydziendiy.pl/, w zakładce "Znajdź warsztat". Tak jak w zeszłej edycji warsztaty odbywają się w pracowniach projektantów, centrach kultury i domach kultury w całej Polsce. Bawcie się dobrze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię