Jeśli mielibyście ochotę „pstryknąć” fotografię w deszczowej aurze, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja”

Aparaty w dłoń! Redakcja miesięcznika ?Wodociągi-Kanalizacja? ogłasza konkurs fotograficzny, którego tematem przewodnim jest deszcz.

Deszcz inspiruje artystów, śpiewa się o nim piosenki, wydaje się być również wdzięcznym tematem dla fotografa.

Do udziału zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i wszystkich tych, których zainspiruje deszczowa piosenka? Pokażcie nam różne oblicza deszczu ? ma on w końcu nie tylko swoje piękne i pożyteczne strony, potrafi również budzić strach i rodzić rozmaite problemy związane chociażby z jego odprowadzeniem i  zagospodarowaniem.

KATEGORIE KONKURSU

I. „KRAJOBRAZ PO BURZY”

A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój… śpiewała Budka Suflera. Oceniane będą fotografie przedstawiające krajobraz po opadach deszczu, po przejściu burzy, gdy zza chmur zaczyna pojawiać się słońce (lub księżyc). Jak wygląda świat, który przegląda się w kałuży, napity deszczem, czysty i lśniący?

II „ZA ZASŁONĄ DESZCZU”

Kap, kap, płyną łzy, w łez kałużach ja i ty?w ?Bardzo smutnej piosence retro? grupy Pod Budą. Deszcz w obiektywie. Świat w strugach deszczu. Oberwanie chmury zatrzymane w kadrze. Miasta i wsie skąpane deszczem

III. „PRZEMOKNIĘTE SERCA MIAST”

Deszczową opowieść snuje także Edyta Bartosiewicz.  Jak mokną serca miast? A jak to wygląda na terenach niezurbanizowanych?

Szegóły na stronie: http://wodkanwobiektywie.pl/?p=1

Deszczowa piosenka – konkurs fotograficzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię