W Kluczborku odbędzie się spotkanie dla nauczycieli dotyczące globalnych zmian klimatu. Organizatorem dwugodzinnego sympozjum poświęconym tematyce globalnego ocieplenia i problemom z nim związanym, a także kształtowaniu u uczniów postaw obywatelskich, w tym służących ochronie klimatu jest ODE ?Źródła?.

Spotkanie odbędzie się 28 maja 2009 o godz. 15 w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku (ul. Byczyńska 7).

Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” serdecznie zaprasza nauczycieli biologii, geografii i WOS-u oraz innych zainteresowanych pedagogów szkół gimnazjalnych i średnich do udziału w dwugodzinnym sympozjum poświęconym tematyce globalnego ocieplenia i problemom z nim związanym, a także kształtowaniu u uczniów postaw obywatelskich, w tym służących ochronie klimatu.

Spotkanie jest elementem projektu "Nie podgrzewaj atmosfery. W drodze do Kopenhagi – od COP14 do COP15" realizowanego przez Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" i dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Źródło: www.klimat.edu.pl.

Sympozjum będzie poświęcone tematyce globalnego ocieplenia. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię