Poprawa każdego aspektu środowiska domowego, świadoma konsumpcja, wychowanie zdrowych dzieci w bezpiecznym, naturalnym, niezanieczyszczonym otoczeniu są od dawna priorytetem dla wielu rodzin na świecie i stają się coraz popularniejsze w Polsce. Od 18 do 20 maja Targi Kielce staną się po raz kolejny miejscem największego w Polsce spotkania entuzjastów ekologii i rozwiązań wpływających na poprawę jakości życia codziennego.

Targi zgromadzą producentów, dystrybutorów, odbiorców produktów ekologicznych, produkowanych w oparciu o naturalne surowce, organicznych, a także tych, wytwarzanych zgodnie z tradycyjnymi recepturami regionalnymi.
 
Ekspozycji towarzyszą warsztaty, seminaria, pokazy i degustacje. Propagowane będą idee sprawiedliwego handlu, recyklingu, zdrowego żywienia, mody ekologicznej, akcje edukacyjne i konkursy.
 
Najważniejsze wydarzenia specjalne to: Zielone Gotowanie – spotkanie entuzjastów kuchni ekologicznej, pokazy kulinarne, catering, nakrycia stołów, naczynia i urządzenia, książki kucharskie, media oraz Salon Naturalnego Piękna – oferta firm kosmetycznych, salonów SPA, producentów artykułów higienicznych.
 
Źródło: www.targikielce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię