Chcesz edukować ekologicznie, ale nie wiesz jak to zrobić? Szukasz ciekawych inspiracji, żeby w nietuzinkowy sposób poprowadzić zajęcia i zarazić przyrodniczą pasją najmłodszych? A może twoja firma szuka pomysłów na realizację kampanii ekologicznej?

Nic prostszego zgłoś się do nas,  edukację ekologiczną szyjemy na miarę!

Tworzymy i realizujemy: 

  • kompleksowe kampanie, programy i projekty dotyczące edukacji ekologicznej,
  • festiwale, festyny i inne wydarzenia plenerowe o tematyce ekologicznej,
  • warsztaty np. kreatywnego recyklingu,
  • wydarzenia szkolne, gminne, firmowe,
  • konkursy,
  • szkolenia z zakresu ochrony środowiska dla różnych grup zawodowych,
  • materiały promocyjne: publikacje (biuletyny, foldery, ulotki, komiksy itp.), spoty radiowe i filmowe, aplikacje mobilne, strony internetowe itp.

O podejmowanych przez nas działaniach, a także o inspirujących projektach realizowanych przez inne podmioty informujemy na naszych portalach i w mediach drukowanych.

Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków krajowych na edukację ekologiczną, a także realizacji projektów ogólnopolskich grup lub do ogółu społeczeństwa, do różnych grup wiekowych.

Sięgamy po tematy związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. Realizujemy projekty na zlecenie szkół, gmin, przedsiębiorstw.

Każdy projekt traktujemy jak kolejne wyzwanie, w których staramy się łączyć wizję zleceniodawcy, naszą wiedzę i doświadczenie z uwarunkowaniami lokalnymi i możliwościami, w ramach posiadanego budżetu.

Zawsze szukamy świeżej formy wyrazu, by edukacja ekologiczna była realizowana dla Państwa kreatywnie, z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na cel: podniesienie świadomości ekologicznej!

Ofertę szykujemy zawsze pod konkretnego klienta, potrzeby, realia.

OFERTA WARSZTATÓW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię