W ramach projektu Eko-Plotka Akademia Promocji Filmu zorganizowała konkurs dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na plakat, hasło oraz film o tematyce ekologicznej. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody multimedialne: aparaty fotograficzne i kamery cyfrowe.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych. Wezmą w nim udział dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Uczestnicy startujący w konkursie mają do wyboru jeden z tematów: selektywna zbiórka odpadów i recykling, przeciwdziałanie wypalaniu traw i dzikie wysypiska. Można także zgłaszać swoje tematy.

Można wybrać jedną z poniższych form prac: hasło reklamowe (kilka słów) lub plakat (nadsyłane jako plik formatu PDF. gif lub zdjęcie pracy). Uczestnicy mogą zaprezentować swoje pomysły także w postacji krótkiego filmu trwającego maksymalnie 3 minuty, preferowane są filmy bardzo krótkie, nadesłany jako plik formatu nagrania z cyfrówek, animacje. Ambitni uczestnicy mogą stworzyć plan „Eko-Plotka”, czyli plan nagłośnienia swojej pracy (idei) oraz w miarę swoich możliwości wprowadzenia go w życie.

Rejestracja uczestnika odbywa się drogą e-mailową.  Należy wypełnić formularz uczestnika (Formularz do pobrania na stronie Ambasady Środowiska), a następnie przesłać go wraz z pracą na adres [email protected].

Konkurs trwa do 20 września  br.

Więcej informacji na: www.eko-plotka.pl (strona rusza za kilka dni).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię