8 marca w warszawskim Centrum Łowicka spotkało się 70 nowoczesnych kobiet, matek i ekolożek. Nie zabrakło też kilku eko-panów i eko-dzieci.

Chwile oddechu podczas spotkania gwarantowało oblegane stoisku ekologicznego baru i kawiarni Green Peas, gdzie można było spróbować pysznych eko przekasek.
Każda z uczestniczek Spotkania otrzymała także zestaw próbek organicznych kosmetyków La Clarée i Lilas Blanc od firmy My Organic.

Spotkanie rozpoczęła opowieść aktorki Anny Piróg-Karaszkiewicz, gościa specjalnego Spotkania, o jej eko życiu. O ekologicznym i wegetariańskim życiu swojej rodziny mówiła także specjalistka od zdrowego żywienia, Dorota Toczewska z firmy NATUREI. Wszystkie ekologiczne mamy z uwagą słuchały także wystąpienia Anny Nogajskiej z portalu Eko Baby.

Kolejny temat, który cieszył się dużym zainteresowaniem dotyczył ekologicznej żywności na naszych stołach. O eko produktach opowiadał Pan Sławomir Chłoń, Prezes  specjalistycznej sieci delikatesów ORGANIC FARMA ZDROWIA S.A.

Także miłośniczki naturalnych kosmetyków nie mogły narzekać na brak interesujących tematów – o wpływie kosmetyków naturalnych na zdrowie i urodę mówiła Aneta Szulc reprezentująca SPA-Project – wyłącznego dystrybutora organicznej marki kosmetyków Equavie.

Spotkanie zamknęła prezentacja przedstawiciela Fundacji NASZA ZIEMIA, Pana Sławomira Brzózka, który przedstawił zasady działania kalkulatora CO2 – uczestnicy spotkania dowiedzieli się w jakim stopniu rzeczywiście wpływają na środowisko.

Spotkanie zakończyło się miłym akcentem –  wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w losowaniu upominków ufundowanych przez naszych Sponsorów

W związku z ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem spotkania planowana jest kolejna edycja jesienią bieżącego roku. Następne spotkanie skierowane będzie do kobiet, które chcą wprowadzić, lub utrzymać harmonię w sobie i swojej rodzinie.

Spotkanie było skierowane do współczesnych kobiet, które coraz częściej wybierają naturalne kosmetyki i zdrową żywność.

Wszystkie ekologiczne mamy z uwagą słuchały także wystąpienia Anny Nogajskiej z portalu Eko Baby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię