W dzisiejszym świecie najcenniejszym dobrem staje się informacja. Jednak przy chaosie informacji łatwo stracić jasność widzenia. Dlatego stawiamy na prosty komunikat: Łączy nas edukacja ekologiczna. Przyjdź ? opowiedz o swoim projekcie ? zaproś do uczestnictwa szkoły, a firmy, organizacje pozarządowe i samorząd do współpracy. Partnerstwa lokalne często stanowią o sile projektów, a nierzadko są jedynym sposobem na ich pozyskanie ? np. z funduszy czy w ramach zamówień publicznych.

Z naszych doświadczeń wynika, że najlepsze projekty edukacyjne to te realizowane z odpowiednimi partnerami. Korzystając z tej wiedzy, proponujemy 2-godzinne spotkanie, podczas usłyszymy o projektach edukacyjnych, w które można się włączyć. Poza wystąpieniami, planujemy 30-minutową sesję networkingową przy kawie, gdzie będzie można się wymienić wizytówkami. Wymianę kontaktów ułatwią identyfikatory umieszczone piersi każdego uczestnika debaty.

Prelekcje wygłoszą tak aktywne na polu edukacji ekologicznej instytucje jak:  Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, spółka Abrys, Fundacja PlasticsEurope Polska, Fundacja Recal, Remondis Electrorecykling, Studio 102, Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju, Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” i Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Poznań.

Debata odbędzie się w piątek, 20 marca, w godz. 11:30-13:30 ? na Targach Edukacyjnych, pawilon 7, sala A. Wydarzenie odbywa się w ramach EkoForum; organizatorem debaty jest Abrys. Obowiązuje wstęp wolny, ale ze względu na limit miejsc prosimy o deklaracje udziału  na: [email protected]. Osoby zainteresowane zaświadczeniem za udział, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby.

Zapraszamy firmy, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe i przedstawicieli oświaty: edukatorów, wychowawców przedszkola, nauczycieli. Łączy nas edukacja, a podczas debaty będzie okazja do pozyskiwania partnerów do realizacji projektów w dziedzinie edukacji ekologicznej, zaproszenia uczestników do udziału, wysłuchania inspirujących wystąpień!

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat debaty.

pdf

DEBATA_ZAPROSZENIE

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię