Dobre praktyki i ciekawe działania proekologiczne, wydarzenia i zachowania godne uwagi, dokumentowanie piękna przyrody oraz prezentacja miejsc o niewykorzystanym potencjale ekologicznym to tematy konkursu zorganizowanego przez Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne ?Tilia? i TVP Bydgoszcz. Konkurs trwa do 10 września 2011 roku.

Konkurs jest adresowany do dwóch grup wiekowych: uczestników w wieku 13-18 lat oraz osób powyżej 18 roku życia, mieszkających w woj. kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, wielkopolskiego w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategorie tematyczne:
•    Fotografia
•    Film
 

Żeby umożliwić wzięcie udziału w konkursie większej liczbie osób wprowadzono zmiany w regulaminie konkursu tak by był miał on charakter otwarty. Zmieniono również  formę nadsyłanych prac – wystarczy przysłać zdjęcie w formie elektronicznej mailem. Aktywowano usługę umożliwiająca zgłoszenie się do konkursu i wysłanie zdjęć poprzez stronę internetową konkursu www.ekomultikonkurs.pl i podstronę "Wyślij zdjęcie".
Organizatorzy zachęcają gorąco do udziału w konkursie całe rodziny! Prace może nadesłać każdy członek rodziny, który ukończył 13-naście lat!
Więcej informacji www.ekomultikonkurs.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię