24 kwietnia w Elblągu odbędzie się Bieg Terenowy ?Z energią chrońmy klimat? organizowany z okazji Dnia Ziemi 2009. Głównymi celami Biegu są: udział w obchodach Dnia Ziemi w Polsce oraz popularyzacja marszu jako powszechnie dostępnej formy rekreacji oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorami Biegu są: SDK „Zakrzewo” i Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu.

Program
8.00 Zbiórka uczestników biegu – SDK „ZAKRZEWO” Elbląg
8.15 START biegu terenowego „Z energią chrońmy klimat”
8.15-12.00 PRZEJŚCIE WYZNACZONYCH PUNTÓW NA MAPIE I WYKONANIE ZADAŃ
12.00 – 13.00 poczęstunek dla uczestników biegu i występy „Zielonego Festiwalu”,
13.00 wręczenie nagród, uroczyste zakończenie imprezy

W biegu mogą uczestniczyć drużyny (8-osobowe) ze szkół podstawowych – klasy IV-VI i gimnazjalnych z Elbląga i Powiatu Elbląskiego (każda szkoła może wystawić jedną reprezentację), które dostarczyły kartę zgłoszenia i posiadają pełnoletniego opiekuna wyznaczonego przez dyrektora szkoły oraz są ubezpieczone we własnym zakresie. Uczestnicy winni być zapoznani przed biegiem przez opiekuna drużyny z „Zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach w mieście i korzystania z komunikacji miejskiej”. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i wydarzenia zaszłe na trasie biegu. Za bezpieczeństwo uczestników odpowiada opiekun grupy. Udział w biegu jest bezpłatny.

Zgłoszenia są przyjmowane do 10 kwietnia na adres Szkoła Podstawowa nr 18, 82-300 Elbląg, ul. Węgrowska 1 lub tel/fax 55-2356376.

Źródło: www.dzienziemi.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię