Kampania edukacyjno-informacyjna, realizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu pn. „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem! ma się już ku końcowi. Nadszedł więc czas podsumowań. Doskonałą okazją będzie konferencja pn. „EVENT o EKOinnowacjach”, która odbędzie się pod koniec listopada br. w Poznaniu. 

Zapraszają na nią nie tylko organizatorzy (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), ale także Dział Edukacji Ekologicznej firmy ABRYS, który od samego początku jest zaangażowany w realizację kampanii „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”, m.in. przygotowując biuletyny poświęcone ekoinnowacjom, przygotowując newslettery czy też materiały konferencyjne. Podczas konferencji, która odbędzie się 24-25 listopada 2015 r. w godz. 9.00 ? 15.00 w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 również nas nie zabraknie. Pojawimy się tam z prelekcją – „Edukacja ekologiczna – od przedszkolaka do ekoinnowatora”. Konferencji będzie towarzyszyć wystawa ekoinnowacyjnych rozwiązań, która będzie dostępna od 24 listopada do 1 grudnia 2015 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla limitowanej liczby uczestników przewidziana jest publikacja ?Ecoinnovation in industry?.

PROGRAM

Rejestracji można dokonać na stronie http://hornet.ue.poznan.pl/ekoinnowator/konferencja/rejestracja.php

Więcej informacji:

Strona www: http://ekoinnowator.ue.poznan.pl
Konto FB: https://www.facebook.com/Ekoinnowator
Email: [email protected]
tel. +48 785 557 169; +48 785 554 278

pobrane

eko_s

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię