Zarząd Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego ogłasza konkurs pod tytułem „Fauna Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego”.

Celem konkursu jest  fotograficzna dokumentacja przedstawicieli fauny oraz ich biologii na obszarze TPK. W konkursie mogą brać udział mieszkańcy województwa pomorskiego zajmujący się fotografią amatorską. Każdy uczestnik może przysłać na konkurs maksymalnie pięć zdjęć w formacie minimum 15 cm x 21 cm, każde z nich powinno być czytelnie opisane na odwrocie. Należy podać imię i nazwisko autora, wiek i adres.

Do konkursu przyjmowane będą wyłącznie odbitki zdjęć w formacie minimum 15 cm x 21 cm, Data zakończenia konkursu upływa 30 października 2009, a rozstrzygnięcie konkursu przypada na listopad 2009. W skład jury wejdą pracownicy Zarządu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz artysta – fotograf,

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie http://tpkgdansk.pl.

Zdjęcia należy przesyłać w terminie do 30 października 2009 na adres:

Zarząd Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
ul. Polanki 51
80-308 Gdańsk

Zdjęcia będą ocenione przez jury w składzie: przedstawiciele Zarządu Parku oraz profesjonalny fotografik.

Ogłoszenie wyników nastąpi w listopadzie 2009 roku na stronie internetowej parku, a laureaci zostaną zawiadomieni listownie. Prace nie będą zwracane. Autorzy, przesyłając prace na konkurs, wyrażają automatycznie zgodę na nieodpłatną ich publikacje w kwartalniku „Gawron”, na stronie internetowej parku oraz na ekspozycji pokonkursowej. 
 

Źródło: Trójmiejski Park Krajobrazowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię