Zrób „obiektywne” zdjęcia Puszczy Zielonka i prześlij do Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” ? masz szansę wygrać cenne nagrody i zaistnieć jako fotograf, zaprzyjaźniony z Puszczą. Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie osoby amatorsko zajmujące się fotografią.

Po raz czwarty ogłaszamy konkurs OBIEKTYWNA ZIELONKA, który pozwala każdemu amatorowi sprawdzić się w fotografii przyrodniczej, reportażowej… Konkurs tym razem jest całoroczny, tak aby zarejestrować wizerunki Puszczy w ciągu czterech pór roku. Specjalna kategoria oceny zdjęć – Jubileuszowa – wiąże się z tegorocznym świętem Czerwonaka, tj. 600-leciem istnienia tej miejscowości.

W organizację konkursu zaangażowane się gminy związkowe wraz z podległymi im instytucjami oraz Fundacja Ludzki Świat – Mundo Humano.

W jury konkursu zasiądzie m.in. zawodowy fotografik – Elizeusz Cieślik, należący do Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Wśród nagród pojawią się talony na sprzęt i usługi fotograficzne, sprzęt sportowy i inne –  sponsorów regularnie przybywa. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Radio Emaus (89.9 FM).

My wiemy, że Puszcza Zielonka jest atrakcyjna przez cały rok, a Ty? Jeśli jeszcze nie wiesz – masz okazję się przekonać podczas sesji fotograficznej zimą, wiosną, latem i jesienią…Zanim wyruszysz w teren – zapoznaj się z REGULAMINEM i wypełnij KARTĘ ZGŁOSZENIA –  do pobrania na stronie www.puszcza-zielonka.pl.

Patrycja Owczarzak
Specjalista ds. turystyki
Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”

Fotografie muszą przedstawiać obrazy z charakterystycznych miejsc Puszczy Zielonka. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię