I edycja ?zielonego? konkursu ?Green Your Mind? organizowanego przez kompleks biurowy Adgar już rozstrzygnięta!

Warszawa, 20 grudnia 2012 r. –Firma Adgar Postępu sp. z o.o., właściciel kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, rozstrzygnęła pierwszą edycję zielonego konkursu „Green Your Mind”. Został on zorganizowany w związku ze staraniem się kompleksu Adgar o ekologiczny certyfikat LEED i miał na celu zachęcenie jego pracowników do poszukiwania ekologicznych rozwiązań w codziennej pracy. Podczas świątecznego przyjęcia, które odbyło się 18 grudnia 2012 r. w kompleksie Adgar, nagrodzono trzech zwycięzców, których prace otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to” Wszyscy laureaci są pracownikami firmy Gruper.
 
Konkurs „Green Your Mind” rozpoczął się 6 listopada i trwał przez ponad miesiąc. Zadanie konkursowe dla osób zatrudnionych w biurowcach należących do kompleksu Adgar polegało na wykonaniu i opublikowaniu na profilu kompleksu „zielonego zdjęcia”. Miało ono przedstawiać rozwiązania lub zachowania przyjazne dla środowiska. Jurorami w konkursie byli wszyscy, którzy polubili profil kompleksu Adgar na Facebooku, ponieważ to oni za pomocą kliknięć „lubię to” wybrali zwycięzcę. Uczestnicy konkursu publikowali zdjęcia związane z recyklingiem, oszczędzaniem papieru oraz energii, a także ograniczaniem emisji dwutlenku węgla.
 
Zwycięzcą konkursu została Weronika Czubak, której praca przedstawiała EKO suknię
w 100% wykonaną z makulatury i otrzymała aż 340 kliknięć „lubię to”. Drugie miejsce zajął Piotr Chodkowski, który opublikował zdjęcie prezentujące charakterystyczny łuk wjazdowy Adgar obrośnięty trawą i otrzymał 270 głosów, natomiast na trzecim miejscu, z 179 głosami uplasował się Dominik Domingo, którego zdjęcie zachęcało do oszczędzania papieru. Laureaci I edycji konkursu „Green Your Mind” otrzymali atrakcyjne nagrody: iPada Apple
4 Retina 64GB WiFi 4G, iPada Apple 4 32GB WiFi oraz smartphona Samsung galaxy S3 16GB.
 
„Bardzo się cieszę, że I edycja zielonego konkursu pod hasłem «Green Your Mind», który zorganizowaliśmy w naszym kompleksie biurowym spotkała się z zainteresowaniem pracowników. Podczas rozwiązywania zadania konkursowego wykazali się oni nie tylko kreatywnością, ale także poczuciem humoru. Mam nadzieję, że ta zabawa wprowadziła wszystkich w proekologiczny nastrój, i że chętniej będziemy wykorzystywać «zielone» rozwiązania w naszej codziennej pracy. Dodatkowo zdradzę, że planujemy także II edycję konkursu «Green Your Mind». Cieszy nas także, że dzięki tej akcji nasz profil na Fecebooku zyskał ponad 1000 fanów” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.
 
Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie
w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.
 
Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja
do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać
z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club
z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu,
co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji
z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię