Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Konkurs na dokończenie historii komiksowej oraz hasło promocyjne dotyczące zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne Tilia i Szkoła Leśna na Barbarce serdecznie zaprasza do udziału w konkursie organizowanym  w ramach projektu pn "Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego."

Uczestnicy konkursu:
uczniowie szkół publicznych i niepublicznych (w tym specjalnych i integracyjnych) działających na terenie województw kujawsko – pomorskiego, warmińsko – mazurskiego i pomorskiego.

Kategorie wiekowe:
*    klasy I – III szkoły podstawowej /dokończenie historii komiksowej/
*    klasy IV-VI szkoły podstawowej /wymyślenie hasła promocyjnego/
*    klasy ponadpodstawowe /wymyślenie hasła promocyjnego/

Zadanie konkursowe polega na:
*    w przypadku klas I – III szkoły podstawowej: dokończeniu historii komiksowej; karta zgłoszenia wraz z wstępną historią do pobrania w zakładce na stronie internetowej projektu www.elektroodpady.edu.pl/konkurs/na-komiks-dla-dzieci-o-elektroodpadach/.
*    w przypadku klas IV – VI oraz uczniów ze szkół ponadpodstawowych: wymyśleniu hasła promocyjnego do kampanii informacyjno – edukacyjnej promującej różnorodne zagospodarowanie elektoodpadów i wysłanie go wraz z formularzem elektronicznym poprzez stronę internetową
www.elekroodpady.edu.pl/konkurs/na-haslo-projektu/ lub w przypadku zgłoszeń grupowych za pośrednictwem nauczyciela – opiekuna i kartę zgłoszenia dla grup.

Nagrody:
W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną 3 nagrody główne w postaci dyplomów oraz nagród rzeczowych typu drobny sprzęt elektroniczny, albumy książkowe.

UWAGA! NAGRODA SPECJALNA dla zwycięskiej klasy, z której uczniowie wzięli udział w danym zadaniu konkursowym w postaci wycieczki do Szkoły Leśnej na
Barbarce w Toruniu (2 dni) www.szkola-lesna.torun.pl – dojazd, zakwaterowanie, zajęcia edukacyjne i wyżywienie w terminie 30-31.05.2013 r. Finansowanie: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Strona internetowa projektu: www.elektroodpady.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię