Prezentacja lokalnych akcji edukacyjnych i wypromowanie ich dla ogółu społeczeństwa, wymiana doświadczeń pomiędzy przedsiębiorstwami wod-kan, krzewienie idei edukacji ekologicznej w branży i zainteresowanie mieszkańców tematyką racjonalnego korzystania z zasobów wodnych oraz uwrażliwienie na nawyki wpływające bezpośrednio na stan rur i infrastruktury wodno-ściekowej to cele konkursu „Głośna woda”. Inicjatywa ma być zachętą do działań w zakresie edukacji ekologicznej oraz promocją tych działań na forum ogólnopolskim.

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji konkursu, postanowiliśmy dać szansę kolejnym przedsiębiorstwom na wypromowanie działań na arenie ogólnopolskiej. Nie zapominamy też o firmach, które wzięły udział w pierwszej edycji ? one również mogą zgłosić się do tegorocznej rywalizacji, ponieważ oceniane będą jedynie działania przeprowadzone w latach 2014-2015 – informuje redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” – organizator konkursu.

Nagrodą w konkursie jest bezpłatny udział (bez kosztów noclegu) w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się 26-27 października 2015 r. w Poznaniu podczas targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu. Dla każdego zwycięskiego przedsiębiorstwa przewidzieliśmy dwa zaproszenia na imprezę, której koszt wynosi ok. 1400 zł. W związku z tym całkowita wartość nagrody to aż 2800 zł!

Co należy zrobić żeby zgarnąć nagrodę? Wystarczy napisać artykuł o objętości ok. 13 tys. znaków ze spacjami oraz przesłać zdjęcia i materiały obrazujące całokształt działań edukacyjnych podejmowanych przez dane przedsiębiorstwo w latach 2014-2015. Konkurs kierowany jest do przedsiębiorstw wod-kan w trzech kategoriach: przedsiębiorstwa wod-kan działające na obszarze do 30 tys., do 100 tys. i powyżej 100 tys. mieszkańców.

Nie zwlekaj! Może w tym roku Ty znajdziesz się w gronie zwycięzców! Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 15 września 2015 r.

Więcej informacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię