Tegoroczna edycja Targów EcoFamily wypełniona jest bogatą ofertą czołowych polskich producentów i dystrybutorów żywności ekologicznej, kosmetyków oraz nawozów do produkcji ekologicznej.

 Szeroka oferta prezentowanych produktów i usług jest gwarancją, że każdy, kto prowadzi sklep, hurtownię lub też zajmuje się produkcją żywności ekologicznej, znajdzie w targowych halach cos interesującego i niezbędnego w codziennej działalności.

Degustacje najsmaczniejszych ekologicznych potraw i napitków, prezentacje ekozabawek i  kosmetyków już wkrótce w Targach Kielce podczas trzeciej edycji Targów Ekologia dla Rodziny EcoFamily od 30 listopada do1 grudnia.

W programie targów znajdą się także bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące skierowane do producentów  ekologicznych m.in. konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Polska Ekologia  – Wsparcie dla producentów ekologicznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 czy też III Spotkanie Rolników Ekologicznych organizowane przez największą jednostkę certyfikującą w Polsce – Ekogwarancja. Finał będzie miał także Ogólnopolski Konkurs na Najlepszego Eko-Sprzedawcę i Najlepszy Sklep  z Żywnością Ekologiczną, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Kolejna atrakcja to Ogólnopolski Konkurs twórczego Recyklingu I Can.

Dla wszystkich gości  i zwiedzających targi organizatorzy oraz wystawcy przygotowali punkty, w których będzie można uzyskać bezpłatne porady dietetyka i dowiedzieć się wszystkiego  o zasadach zdrowego, ekologicznego żywienia. Nie zabraknie także stoisk z ekologicznymi przysmakami, kosmetykami pielęgnacyjnymi dla całej rodziny czy eko – odzieży, mebli i zabawek.

EcoFamily odbędą się w tym roku równocześnie z Targami Prezentów Artystycznych Strefa Handmade. Połączone, będą stanowić wyjątkową okazję do zakupienia oryginalnych prezentów świątecznych i niepowtarzalnych dekoracji do domu.

 

Już wkrótce degustacje najsmaczniejszych ekologicznych potraw i napitków / Fot. Biuro Targów EcoFamily

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię