Stowarzyszenie Ekopsychologia zaprasza na bezpłatne szkolenie ?Kampanie konsultacyjno ? edukacyjne w gospodarce odpadami?, które odbędzie się 6 listopada 2013 w Nowym Sączu. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma poradnik w wersji książkowej ?Kampanie konsultacyjno?informacyjne w praktyce? oraz inne materiały szkoleniowe.

W związku z nową gospodarką odpadową w gminie i potrzebą wsparcia gminy w działaniach edukacyjnych, Stowarzyszenie Ekopsychologia organizuje bezpłatne szkolenie pt. „Kampanie konsultacyjno – edukacyjne w gospodarce odpadami”, które odbędzie się 6 listopada 2013 r. w Nowym Sączu (woj. małopolskie) o godzinie 9.00 w Harmonica Studio, przy ul. Kunegundy 7 lok. 8 wjazd od Sienkiewicza 10.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Akademia Odpadowa finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma poradnik w wersji książkowej „Kampanie konsultacyjno–informacyjne w praktyce”, materiały szkoleniowe dotyczące dobrych praktyk edukacyjno-konsultacyjnych oraz zaświadczenie. Zapewniony jest także bezpłatny poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową

Zakres merytoryczny szkolenia:

  •     Kampanie informacyjne i proces konsultacji społecznych [wymiana doświadczeń, dyskusja, prezentacja multimedialna].
  •     Diagnoza i analiza otoczenia społecznego [praca w grupach, prezentacja multimedialna].
  •     Przygotowanie programów konsultacyjnych [praca w grupach].
  •     Przykłady elementów programów informacyjno-konsultacyjnych dotyczących gospodarki odpadami [prezentacja materiałów, prezentacja multimedialna].

Dodatkowych informacji udziela Monika Ochwat – Marcinkiewicz (tel. 532526215, [email protected] ).

Warsztaty
miejsce: ul. Kunegundy 7 lok. 8 wjazd od Sienkiewicza 10, Nowy Sącz, woj. małopolskie
organizator: Stowarzyszenie Ekopsychologia
adres: M. B. Wysłouchów 30b lok. 1, 30-611 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 532526215, e-mail: [email protected]
www: www.akademiaodpadowa.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię