Jak mówić o przyrodzie, aby media chciały to przekazać? Na jakie kampanie czekają i jakie działania chcą wspierać grantodawcy? Jak robią to inni? Ptaki Polskie zapraszają na konferencję pod tytułem „Komunikacja dla przyrody”, która odbędzie się 8 września w Warszawie.

Jak mówić o Przyrodzie, aby media chciały to przekazać? Opowiedzą nasi Partnerzy – Onet.pl oraz Ewa Podolska z Radia TOK FM. Na jakie kampanie czekają i jakie działania chcą wspierać Grantodawcy? Opowiedzą przedstawiciele Narodowego Funduszu. Gości z NFOŚiGW. Swoimi doświadczeniami podzielą się też przedstawiciele z innych organizacji pozarządowych.

Podczas konferencji zostanie podsumowana pierwsza edycja Kampanii na pTAK! Przedstawimy wyniki pierwszych w historii ogólnopolskich badań wiedzy i postaw wobec przyrody. Opowiemy m.in. o Rekordzie Guinnessa ustanowionym w ramach naszej Kampanii, o innych jej osiągnięciach oraz kulisach. Organizatorzy zapraszają do aktywnego i twórczego uczestnictwa – czekają na prezentacje i postery oraz zachęcają do porównywania doświadczeń. Uczmy się od siebie nawzajem – aby skuteczniej promować wartość Przyrody oraz potrzebę jej ochrony.

Bądźmy na pTAK!
Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 1 września 2011.
Patrycja Chacia – nr tel.: 609 509 895, [email protected]

Dodatkowe informacje:
Jacek Karczewski – nr tel.: 603 746 737, [email protected] oraz na www.jestemnapTAK.pl

Konferencja organizowana jest w ramach Kampanii na pTAK! prowadzonej przez organizację pożytku publicznego Ptaki Polskie.

 

Organizatorzy mają nadzieję, że spotkanie dostarczy przedstawicielom organizacji pozarządowych wielu cennych inspiracji. / Fot. jestemnaptak.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię