Projektujesz, szyjesz, przerabiasz ubrania dla dzieci lub dorosłych? Zaprezentuj… swoją amatorską kolekcję podczas pokazu mody w 13 muzach i wygraj profesjonalną sesję zdjęciową do portfolio!

Pokaż swoje projekty jury. Przyjdź na casting do 13 muz przy pl. Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie w sobotę 12 marca o godz. 12.

Twoje kreacje mają szansę zaistnieć podczas pokazu mody połączonego ze Swap Party, 26 marca w Muzach w ramach festiwalu 13 sphere.
Autor najlepszej kolekcji pokazu otrzyma profesjonalne portfolio.

Zrób różnicę, kreuj modę, zyskaj sławę! SWAP PARTY zaczyna się od 12:00, miejsce pozostaje niezmienne – 13 muz.

Oprócz bezgotówkowej wymiany ubrań, dodatków, zabawek, płyt itd., tym razem dopuszczalna będzie sprzedaż rękodzieła we własnym zakresie (biżuteria, dodatki- jedynie rzeczy autorskie).

W trakcie spotkania będzie można:

  • skorzystać z porady wizażystki –> Joanna Brzezińska
  • skorzystać z porady specjalisty pedicure`u medycznego -> Edyta Stachelska

skosztować pysznej kawy lub herbaty

Idea swapa opiera się na obserwacji, że każdy z nas ma w domu ubranie, książki, płyty, które z jakiegoś powodu nie leżą już w sferze naszego zainteresowania. Może to być nieudany zakup, nietrafiony prezent czy coś, co przestało się podobać. Impreza swapowa jest znakomitą okazją, aby pozbyć się takich rzeczy, znajdując im nowego właściciela. Wszystko to bardzo tanio i ekologicznie! Takie miejsca to okazja do wyłapania prawdziwych perełek – z zakresu mody, muzyki czy literatury!

Dlatego jeśli ktoś ceni sobie oryginalność, swapy są dla niego idealnym rozwiązaniem. Wszystkim żądnym wiedzy uchylamy rąbka tajemnicy i mówimy co to jest swap. Swap – swapping party – to impreza połączona z wymianą ubrań. W USA swapy istnieją już od lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku, ale powoli zyskują coraz większą popularność także w Polsce. Bywają organizowane w domach, dla wąskiego grona znajomych, albo w lokalach, dla wszystkich, którzy mają ochotę się zabawić. Niezależnie od miejsca i ilości gości, zasada jest taka sama – każdy coś przynosi i każdy z czymś wychodzi.

KONTAKT W SPRAWIE SWAP I POKAZU

Karolina Bałdyga
[email protected]

Wydarzenie – połączone z wymianą ubrań – jest skierowane do osób, które szyją i przerabiają ubrania. / Fot. teodora vlaicu, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię