Starostwo Powiatowe w Lublinie organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem ?Edukacja ekologiczna na terenie Powiatu Lubelskiego?. Samorząd chce w ten sposób ukazać piękno, bogactwo i różnorodność krainy wokół Lublina oraz promować zdrowy styl życia i wypoczynek na łonie natury.

Zdjęcia muszą być wykonane na terenie powiatu lubelskiego i będą oceniane w dwóch kategoriach: przyroda, krajobraz, ekologia, sport i aktywny wypoczynek oraz wydarzenia kulturalne, zabytki i ciekawe miejsca. W każdej z nich można nadesłać do sześciu fotografii. Mogą to być pojedyncze zdjęcia, seria fotografii a nawet reportaż fotograficzny. Prace można kadrować, zmieniać natężenie kolorów i kontrast, ale fotomontaż jest niedopuszczalny.

Do konkursu nie mogą być zgłaszane zdjęcia, które były wykorzystywane lub rozpowszechniane przez inne podmioty.

Propozycje na płytach CD/DVD i w formie papierowej należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Lublinie, ul. Spokojna 9a, 20-027 Lublin, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Termin nadsyłania prac upływa 31 października.

Regulamin i potrzebne załączniki dostępne są poniżej, a dodatkowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Lublinie pod numerem telefonu: 81 528 66 06 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: [email protected].
 

Zdjęcia muszą być wykonane na terenie powiatu lubelskiego. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię