Wszystko, co dobre kiedyś się kończy? Dwutygodniowy wypoczynek od szkolnych obowiązków jest (niestety!)? już tylko wspomnieniem…– pisze Elżbieta w najnowszym odcinku bloga.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że ptaki wodne powinniśmy dokarmiać jedynie pokarmem roślinnym, np. płatkami zbożowymi, otrębami pszennymi, surowymi lub gotowanymi jarzynami, który najlepiej pozostawiać  w suchym miejscu.

(fragment bloga z 2 lutego 2010)

Przeczytaj cały odcinek!

Internetowy pamiętnik jest prowadzony przez Paną Elżbietę – zaangażowaną w edukację ekologiczną nauczycielkę oraz inicjatorkę działań dla lokalnej społeczności. Jest to zbiór przemyśleń nt. edukacji ekologicznej w szkole, a także komentarz do otaczajacej codzienności z punktu widzenia osoby, która kocha i rozumie naturę. Blog Pani Elżbiety będzie cotygodniowo aktualizowany o nowe, uporządkowane chronologicznie wpisy.

Celem bloga jest nie tylko przedstawienie światopoglądu miłośniczki ekologii, ale także zachęcenie innych osób do równie świadomej postawy względem Matki Ziemii. W przyszłości będziemy wzbogacać blogosferę portalu ZielonaLekcja.pl o pamiętniki innych inspirujących osób.

Z uwagi na sporą liczbę odcinków, cały blog podzieliliśmy na dwie części:
odcinki z 2009 roku
odcinki z 2010 roku

Zapraszamy!

 

Ptaki wodne powinniśmy dokarmiać jedynie pokarmem roślinnym… – pisze Elżbieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię