Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty ?Leśne pejzaże?. Konkurs skierowany jest do uczniów i wychowanków przedszkoli, szkół podstawowych, szkół podstawowych kształcenia specjalnego i integracyjnego.

Konkurs stawia sobie za zadanie rozbudzanie wrażliwości na piękno i bogactwo naszych lasów, rozwijanie pasji poznawania zjawisk przyrodniczych, promowanie wypoczynku na łonie przyrody i rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Zadaniem uczestników konkursu jest zinterpretowanie w sposób plastyczny tytułu konkursu. Nadsyłanie prac konkursowych będzie trwało od 2 listopada 2010 do 28 stycznia 2011. Uroczystość rozdania nagród nastąpi 1 kwietnia 2011 podczas III Regionalnego Przeglądu Teatrzyków Ekologicznych Zielony Kapturek w Domu Kultury „Małyszyn”. Wystawa pokonkursowa zostanie zorganizowana w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp. Zostanie wydany folder pokonkursowy.

Na laureatów i wyróżnionych czekają nagrody, których fundatorem jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna – Oddział Elektrociepłownia Gorzów Wielkopolski.

 

Zadaniem uczestników konkursu jest zinterpretowanie w sposób plastyczny tytułu konkursu. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię