Celem V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Morze” jest świadome doskonalenie fotograficznej wizualizacji, odnajdywanie skojarzeń i ciekawych zjawisk, wszelkich marzeń, tęsknot, pasji, lęków, mitów i realiów ludzkiego zmagania z żywiołem morza, bowiem morze jest odwiecznym symbolem macierzy, odkrywczości i dynamiki życia.

Konkurs jest przeznaczony dla profesjonalistów i amatorów.

Takie właśnie inspiracje i obszary wyobraźni powinny być impulsem do fotograficznych obrazów o twórczej, osobistej wizji morza, naszego Bałtyckiego, ale także wszystkich mórz świata, nad które, i w które, rzucił nas los i pozwolił na chwilę refleksji i fotograficznej rejestracji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie w wersji papierowej zdjęć w określonych w regulaminie terminie do 29 października 2010/ i formie. Technika prac jest dowolna.

Patronem konkursu jest jego twórca, fotograf, zmarły w 2008 roku, pierwszy Prezes GTTF, Jan Gackowski. Organizatorem konkursu pozostał GTTF, Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej, zaś sponsorami są: Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i fotograficzny sklep internetowy CYFROWE.PL.

Źródło: www.gttf.infi.pl
 

Morze jest odwiecznym symbolem macierzy, odkrywczości i dynamiki życia. Wyraź swoje skojarzenia! / Fot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię