Trwa konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów, oddziałów przedszkolnych i zerówek z całej Polski. Konkurs organizowany przez serwis buliba.pl jest w związku z akcją Sprzątanie Świata – Polska 2011.

Prace plastyczne przesyłane na konkurs powinny nawiązywać do tematu tegorocznej akcji Sprzątania Świata – "Lasy to życie – chrońmy je" . Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania użytkowników serwisu Buliba.pl na prace opublikowane w galerii konkursowej. Przewidziane są również atrakcyjne nagrody przyznane przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu.

Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora/autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.
Placówki biorące udział w konkursie oraz uczestnicy głosowania mają szansę wygrać wspaniałe nagrody!

W konkursie mogą brać udział przedszkola, oddziały i punkty przedszkolne oraz zerówki z całej Polski. Aby wziąć udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli, wystarczy do dnia 10 października 2011 wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać maksymalnie 3 prace plastyczne odpowiadające wymogom regulaminu.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce "Formularz" na stronie konkursowej www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2011. Wypełnienie formularza online umożliwia dodanie zdjęcia pracy poprzez aplikację do dodawania zdjęć oraz śledzenie popularności prac w trakcie głosowania.

Prace konkursowe można przesyłać do dnia 11 października 2011 r.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres e-mail [email protected].

Więcej szczegółów: www.buliba.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię