Organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworznie projekt pt. ?Nauki niepotrzebne? jest skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Do udziału naukowców projekcie zaproszono naukowców i praktyków, posiadających stopień naukowy z różnych dziedzin nauki. Głównym celem projektu jest popularyzowanie nauki i wiedzy, zgodnie z założeniami społeczeństwa opartego na wiedzy.

Chociaż projekt jeszcze trwa, zbliża się czas jego podsumowania. Organizatorzy zapraszają więc młodzież szkół ponadgimnazjalnych, także spoza Jaworzna, do udziału w konkursie pn. ”Powtórka z Nauk Niepotrzebnych”.

Młodzież, która zechce wziąć udział w konkursie dla uważnych czytelników, proszona jest o udzielenie odpowiedzi na pytania merytorycznie związane wykładem zaproszonego do udziału w projekcie naukowca. Pytania (numer pytania odpowiada kolejnemu spotkaniu) będą umieszczane na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie wraz z konspektem wykładu.

Odpowiedzi na wszystkie pytania należy nadsyłać do 17 czerwca br. roku na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno lub na [email protected]. Jako hasło na kopercie lub jako temat e-maila należy wpisać: Powtórka z „Nauk Niepotrzebnych”. 

Jutro o godz. 13 odbędą się warsztaty pt. "Sekrety oszczędzania", natomiast w piątek, 16 stycznia będzie miało miejsce kolejne spotkanie pt. "Na węglowym szlaku", ktore poprowdzi dr Iwona Jelonek.

Źródło: www.biblioteka.jaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię