Oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie organizuje mikołajkową akcję charytatywną ph. ?Paczka dla zwierzaczka”. Może w niej wziąć udział każdy, komu na sercu leży los ?braci mniejszych”. Byle zgłosił swój udział do najbliższej środy – 23 listopada.

"Paczka dla zwierzaczka, czyli mikołajki w TOZ" to zachęta do przekazywania karmy, misek, smyczy i zabawek dla psów oraz kotów, którymi opiekują się wolontariusze tej organizacji.
 
Pomagamy nie tylko wolno żyjącym kotom i psom, ale też zrzeczonym czy odebranym ze schroniska, które przebywają w domach tymczasowych u naszych wolontariuszy. Karmą wspieramy również zwierzęta, których właściciele są ubodzy – mówi dr Beata Więcaszek, rzecznik szczecińskiego TOZ.
 
Kto chce wziąć udział w akcji na rzecz zwierząt, powinien zgłosić swój udział do 23 listopada osobiście (w siedzibie TOZ), telefonicznie (91 48 704 37 lub  607-701-117) lub e-mailem ([email protected]). Następnego dnia rozpocznie się zbiórka darów dla „braci mniejszych", która potrwa do 2 grudnia. Natomiast 3 grudnia w siedzibie TOZ stanie mikołajkowa choinka, a pod nią pojawią się zebrane w akcji podarki.
 

„Paczka dla zwierzaczka, czyli mikołajki w TOZ” to zachęta do przekazywania karmy, misek, smyczy i zabawek dla psów oraz kotów, którymi opiekują się wolontariusze tej organizacji. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię