Klub Gaja i Kino 5D Extreme Bielsko-Biała zapraszają w każdą sobotę o godzinie 15.00, na udział w seansach charytatywnych. Cały dochód z biletów będzie przeznaczony na cele statutowe organizacji.

„Kino 5D to miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Obraz 3D i dźwięk digital surround to w dzisiejszych czasach za mało. Nadszedł czas na nowe doznania! Kino 5D Extreme to przykład najnowocześniejszej formy rozrywki, którą śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości.  To właśnie tu widz znajdzie  się w samym sercu wydarzeń i stanie się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego.

Tylko w kinie 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć, czym jest przeprawa pontonem przez wezbraną rzekę, dotknąć zimnych fal oceanu, poczuć zapach prehistorycznych gadów czy przeżyć prawdziwą zamieć śnieżną w czerwcowy wieczór. Oprócz walorów rozrywkowych Kino 5D Extreme spełnia również funkcje edukacyjne.”
Klubu Gaja liczy, że niesamowita jakość odbioru filmów w 5D przyciągnie jak najwięcej odbiorców. Przy okazji rozrywki, można przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i praw zwierząt.
*opis ze strony kina

Źródło: Klub Gaja, www.kino5dextreme.pl/bielskobiala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię