Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Poznań i Wrocław ? w tych miastach ruszyły biegi z cyklu zBiegiemNatury. Teraz każdy, kto lubi aktywność na łonie natury będzie miał możliwość spotykania się co tydzień w gronie osób o podobnych zamiłowaniach.

Zdecydowanie mogę powiedzieć, że inauguracja była udana. W marszobiegu zapoznawaliśmy się ze sobą, opowiedziałem o swoich doświadczeniach z bieganiem. Endorfiny zadziałały, bo nastroje wszystkim dopisywały – mówi Jacek Bocian, trener zBiegiemNatury we Wrocławiu, mistrz świata w sztafecie 4×400 metrów z Sewilli z 1999 roku.

Niezwykle malowniczej trasy nad Jeziorem Długim można pozazdrościć olsztyńskiej grupie uczestników zBiegiemNatury! – Taka trasa pełna leśnych atrakcji sprzyja relaksowi – podkreśla Paweł Pszczółkowski, trener zBN w Olsztynie.

Nie mniej ciekawe i urozmaicone są trasy w Gdańsku i Bydgoszczy. – Dzięki temu frajda z uczestnictwa w zajęciach jest jeszcze większa – przekonuje Ola Brzezińska, trenerka w Bydgoszczy.

– Na naszej trasie nie brakuje wzniesień i zbiegów, ale nie będziemy ich nadużywać. Będę dostosowywać każde spotkanie do uczestników – zapewnia Marcin Richert, trener w Gdańsku.

Z kolei w Poznaniu odbyły się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. Nad Jeziorem Rusałka piękne sobotnie przedpołudnie spędziło ponad 600 osób. Część z nich – tak, jak zwycięzcy – Maciej Muślewski i Agnieszka Golak – walczyła na trasie o najlepszy wynik, inni – czerpali radość z samej możliwość startu, bez zerkania na stoper.

Na spotkania zBiegiemNatury zapraszamy w każdy weekend (adresy spotkań na stronie www.zbiegiemnatury.pl). A raz w miesiącu w każdym mieście będzie możliwość sprawdzenia się podczas Grand Prix zBiegiemNatury. Najbliższe zawody – Wrocław zBiegiemNatury już 10 listopada.

Partnerem akcji są Lasy Państwowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię