Od godz. 11.30 zapraszamy do Parku Miejskiego w Piasecznie, gdzie w ramach Pikniku Rodzinnego będzie można wziąć udział wielu atrakcjach, zorganizowanych przez Wydział Gospodarki Odpadami Gminy Piaseczno. 

Na stoisku Wydziału Gospodarki Odpadami będzie można m.in. zrobić sobie biżuterię z wikliny papierowej, notes ze starej tektury, czy też pomalować bawełnianą torbę we wzory ekologiczne. Ponadto odbędą się rodzinne recyklingowe zmagania sportowe, a na najszybszą drużynę czeka atrakcyjna nagroda w postaci tabletu. Dzieci będą mogły ponadto zrobić swojego recyklingowego kwiatka, a także ulepić z gliny swojego zwierzaka bądź pomalować magnes z gliny. To wszystko odbędzie się w ramach warsztatów „Warsztaty nie z tej ziemi”.

Działania są częścią kampanii informacyjno-edukacyjnej pn. „Segregujesz i zyskujesz”, którą realizuje Wydział Gospodarki Odpadami Gminy Piaseczno. Na stoisku Gminy będzie więc można zapoznać się z najnowszą publikacją gminy – broszurą dotyczącą selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Zapraszamy serdecznie!

PIKNIK PLAKAT DRUK_FINAL_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię