W niedzielę, 19 października odbędzie się II Ogólnopolski Bieg Ekologiczny do Gorących Źródeł ? ?Sanus Per Aquam ? Zdrowie przez wodę?. Dystans biegu wynosi 10 km.

Celem imprezy jest m.in. popularyzacja biegania i reklama leczniczych wód geotermalnych. Organizatorami przedsięwzięcia są m.in.: Urząd Miasta w Uniejowie,  Starostwo Powiatowe w Poddębicach, Geotermia Uniejów i inne instytucje.

Biegacze pokonają ulice Uniejowa oraz alejki Zespołu Zamkowo-Parkowego obok XIV-wiecznego zamku i Kompleksu Termalno – Basenowego. Start biegu o godz. 13:30. Start i meta: rynek w Uniejowie w okolicy dzwonnicy przy XIV-wiecznej Kolegiacie.

Imienne zgłoszenia można przesłać w formie pisemnej lub elektronicznej do 09.10. br. na adres biura organizacyjnego zawodów: Urząd Miasta w Uniejowie,  99-210 Uniejów, ul. Bł. Bogumiła 13 z dopiskiem: „Bieg do Gorących Źródeł”,  tel./fax. 063 288 81 92,  e-mail: [email protected]. Zgłoszenia będą przyjmowane również w dniach 18-19. 10. br.  w biurze biegu: hala sportowa przy Gimnazjum w Uniejowie, 99-210 Uniejów, ul. Kościelnicka 26-28.

Regulamin pobierz
Wniosek zgłoszeniowy  pobierz  

Źródło: www.uniejow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię