Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych oraz Netherlands Association for Water Management organizują polsko-holenderski konkurs fotograficzny ph. Woda w naturze i budownictwie.

Celem konkursu jest wymiana wyobrażeń między Polską a Holandią na temat piękna wody we wszystkich jej aspektach. Konkurs będzie stanowił uświetnienie jubileuszu 100-lecia istnienia SITWM, z której to okazji będzie zorganizowana wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie.

Konkurs adresowany jest do wszystkich, pełnoletnich osób fotografujących z terytorium Polski i Holandii.

Prace na konkurs będą przyjmowane w dwóch kategoriach tematycznych: woda w środowisku naturalnym i budownictwo wodne i wodno-melioracyjne. Fotografie można przesyłać do 30 września 2009 r. na adres  SITWM, ul. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa. Zakończenie konkursu przewidziane jest na przełomie lat 2009 i 2010.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronach: www.sitwm.pl, www.nva.net w części dotyczącej Konkursu oraz na stronie, specjalnie stworzonej na ten cel oraz w czasopismach „Gospodarka Wodna”, „H2O” i „Wiadomości Melioracyjne i Łąkarskie” w grudniu 2009 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni listem poleconym.

Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie nastąpi na jubileuszowym Kongresie z okazji 100-lecia SITWM w lutym 2010 r.

Przewidziano atrakcyjne nagrody, główna nagrodą jest czterodniowa wycieczka do krainy jezior województwa warmińsko-mazurskiego.

Pełny regulamin konkursu pobierz 

Źródło: www.sitwm.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię