Ekologiczny Festyn Wielkiej Wyspy to plenerowa impreza, która zwykle jest swoistym pożegnaniem lata. Na tegorocznym, z racji że odbędzie się 10 października 2009 r. (w godzinach od 11.00 do 15.00 na boisku Zespołu Szkół nr 15 ul. Chopina 9B we Wrocławiu) uczestnicy będą raczej witać jesień.

Do wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu (a w razie niesprzyjającej aury w gościnnych murach szkoły) wrocławian zapraszają: Rada Osiedla Zacisze – Zalesie – Szczytniki, Zespół Szkół nr 15, Ośrodek Działań Twórczych Światowid, Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego oraz Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Festyn świetnie się wpisuje w doroczną akcję „Sprzątanie Świata". Temat ten znajdzie odzwierciedlenie także w komediowym interaktywnym spektaklu dla dzieci przygotowanym przez Teatr na Walizkach (wystąpią: Anna Jędrzejczak, Łukasz Jędrzejczak, Anna Wojtkowiak-Williams, Jim Williams). Najmłodsi będą mieli okazję przekonać się nie tylko o tym, że warto segregować odpady, ale również że z pomocą wyobraźni papier, plastik czy szkło możemy przekształcić w COŚ zupełnie nowego…

Na scenie znane przeboje muzyczne wykona Natalia Rula z Kabaretu KLAPS, konkursy z nagrodami poprowadzi Patrycja Czyżewska-Soroko, a w programach artystycznych zaprezentują się dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli. Wśród atrakcji znajdzie się słodki poczęstunek na stole biesiadnym.

Wstęp wolny.

Źródło: miastodzieci.pl

 

Festyn świetnie się wpisuje w doroczną akcję ?Sprzątanie Świata”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię