Trwa ogólnopolski konkurs na odkrycie wśród publicznych terenów zielonych najpiękniejszego parku w Polsce.

Konkurs jest organizowany przez firmę Briggs & Stratton. 

To trzecia edycja tego konkursu w Polsce. Światowa premiera miała miejsce w USA, od kilku lat jest on organizowany także w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwecji i Niemczech. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i może wziąć w nim udział każdy, począwszy od właścicieli ogrodów, parków, władz samorządowych, firm zajmujących się utrzymaniem zieleni, aż po osoby prywatne, także młodzież i dzieci.

 Zasady konkursu są bardzo proste:

– Park musi być ogólnodostępny – za opłatą lub bez.

– Kryteria wyboru to: utrzymanie parku w dobrym stanie, jego funkcjonalność, układ parku, cechy szczególne (wyróżniające go na tle innych parków – czyli co sprawia, że park jest jednym z najpiękniejszych)

– Aby zgłosić kandydaturę należy wysłać list do Agencji Reklamowej Pemape z opisem parku lub ukwieconego terenu miejskiego (nie dłuższy niż jedna strona
formatu A4) oraz 5 zdjęć prezentujących ten obiekt. Każdy zgłaszający musi podać swoje imię, nazwisko lub/ i nazwę, adres z podaniem kodu pocztowego, telefon kontaktowy.

Adres do wysyłki zgłoszeń:

Agencja Reklamowa PeMaPe
Ul. Konduktorska 4/2
00-775 Warszawa

Konkurs trwa do końca października 2009.
O zwycięstwie i tym samym o uzyskaniu oficjalnego tytułu NAJPIĘKNIEJSZEGO PARKU W POLSCE decyduje jury. W skład komisji zatwierdzającej listę laureatów wchodzą:

Przedstawiciele Briggs & Stratton, producentka programu "Maja w Ogrodzie" Maja Popielarska oraz przedstawiciele naszej agencji. Ponieważ jurorzy nie odwiedzają parków, przedłożone materiały i ich siła wyrazu stanowią czynnik decydujący o przyznaniu nagród.

Kontakt: Agencja Reklamowa PeMaPe Sp. z o.o. +48 22 851 03 80/90 [email protected] .

Źródło: najpiekniejszypolskipark.pl

W ubiegłorocznej edycji zwyciężył zamojski park. / Fot. najpiekniejszypolskipark.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię