Ostatni weekend wakacji to nie powód do narzekania. Tych, którym marzy się jeszcze wakacyjna przygoda, zapraszamy na edukacyjny spływ kajakowy rzeką Liwiec. Zgłoś się na kolejne Wodne Warsztaty Edukacji Ekologicznej. Tym razem posprzątany zostanie odcinek rzeki Liwiec. Warsztaty odbędą się 29-31 sierpnia 2011.

Warsztaty o wodzie są jednym z głównych działań projektu pn. Kajakowy Patrol św. Franciszka. To szczególna propozycja dla szkół podstawowych usytuowanych w pobliżu rzek. Będzie realizowana poprzez organizację 3-godzinnych spotkań z przyrodą. Spotkań, które, dzięki wprowadzeniu ciekawych i atrakcyjnych form pracy dydaktyczno-wychowawczej wspierającej rozwój ucznia i jego aktywność twórczą, rozwijają wiedzę, umiejętności, zainteresowania i uzdolnienia.

Warsztaty adresowane są do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, w miejscowościach usytuowanych w pobliżu rzek, objętych sprzątaniem (np. Rzeka Narew – szkoła w Narwi). Podczas jednego warsztatu odbędą się 3 godziny zajęć podczas których za pomocą użytych pomocy dydaktycznych zostanie przedstawiony problem zanieczyszczenia pobliskiej rzeki.

W zajęciach może uczestniczyć max 25-osobowa grupa uczniów.

Nie obędzie się też bez grilla, ogniska, śpiewów, tańców i dobrej zabawy! Czekamy na Ciebie! Aby dołączyć do załogi Kajakowego Patrolu wypełnij formularz zgłoszeniowy, wpłać 35 zł i ciesz się wakacyjną przygodą.

Pomysłodawca i realizator projektu:
Katolickie stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej
Biuro Projektu
ul. Lipowa 84
08-300 Sokołów Podlaski

Tel. 25 787 27 81
e-mail: [email protected]
www.kajakowypatrol.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię