Earth Race 2021 to wydarzenie, które ma na celu podnoszenie świadomości oraz edukowanie mieszkańców Polski w niezwykle istotnej kwestii – ochrony środowiska. Firma Abrys jest partnerem tego niecodziennego przedsięwzięcia.

Wydarzenie zorganizowane jest na wzór eventów, które mają miejsce w krajach takich, jak Japonia/Korea, ale z drobnymi, ciekawymi zmianami.  Earth Race 2021 składa się bowiem
z dwóch części: Earth Race Online (16.05-22.05), a następnie Finału Earth Race (23.05).

Podczas Earth Race Online uczestnicy będą mieli za zadanie udostępniać wpisy dotyczące ochrony środowiska, a następnie wykonać zadanie #earthracechallenge i wysłać do organizatora dowód w postaci zdjęcia. Pod koniec stworzony zostanie ogromny kolaż/pokaz slajdów ze wszystkich zdjęć dla uwieńczenia części online. Następnie, spośród osób, które brały czynny udział przez cały tydzień, zostanie wybrany zwycięzca, który wygra SmartWatcha Apple?a.

Finał Earth Race odbędzie się 23 maja br. w dwóch lasach – Lesie Kabackim oraz Lesie Bródnowskim. Uczestnicy otrzymają od organizatora worki na śmieci oraz rękawiczki i będą mieli za zadanie oczyścić ze śmieci przestrzeń leśną. Spośród osób, które zbiorą  najwięcej odpadów zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do wyzwania!

Więcej informacji:

Facebook: https://www.facebook.com/earthracepolska 

Instagram: https://www.instagram.com/earthracepolska/

GALERIA ZDJĘĆ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię