Pełną parą trwają przygotowania do kolejnego święta dla miłośników mody i recyklingu – EkoFashion Weekend w Krakowie. Gwoździem programu jest pokaz mody ekologicznej – Junk Fashion Show. Wydarzenie poprzedzą także inspirujące warsztaty!

EkoFashion Weekend rozpoczyna się w cwartek, 29 stycznia. Tego dnia będzie można posłuchac wykładu pt. Moda odpowiedzialna, a także wziąć dzuał w warsztatach przerabinia ubrań, torebek i tworzenia recyklingowej biżuterii. Ciekawym artystycznie wydarzeniem będzie też wernisaż wystawy – „Reinkarnacja przemiotu”, w budynku KSA, ul. Zamoyjskiego.

Jak zaprojektowac klosz do lampy, by był dwesignerski, a jednoczęsnie eko? Tego uczestnicy dowiedza się wpiątek podczas otwartych warsztatów. Ten dzień to także wykład „ekologiczny Desing”, otwarty dla wszyzstkich. Piątek to także dzień bezpłatnych recyklingowych warsztatów przerabiania ubrań i torebek.

Eco Fashion Weekend już za tydzień, ale wszyscy chętni już teraz moża już myśleć nad pomysłem, jak nadać swoim ciuchom i torebkom nowego stylu w trakcie warsztatów przerabiania ubioru.

To wszystko już w przyszłym tygodniu!
Po odbiór zaproszeń zapraszamy do siedziby Krakowskich Szkół Artystycznych na ul. Zamoyskiego 52.

Źródło: www.ksa.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię