Już niebawem Dzień otwarty Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Lubawce. Z tej okazji odbędzie się już po raz drugi kolorowy „Recyklingowy zawrót głowy”, na który zaprasza spółka Sanikom.

Zabawy, warsztaty i zwiedzanie instalacji przy ul. Zielonej 30 w Lubawce zaplanowano na sobotę, 20 maja. Start punktualnie w samo południe.

Będzie bardzo wesoło, a przy okazji w ciekawy sposób pokażemy, jak powinniśmy racjonalnie gospodarować odpadami. Będzie można usiąść za kierownicą wielkich maszyn, nowoczesnych aut ? mówi prezes Sanikom sp. z o.o. w Lubawce, Andrzej Wojdyła.

Pracownicy Sanikomu zaprosili do współpracy animatorów z Pracowni Karkonoskiej i Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury oraz młodych aktorów teatru Hej. W programie, m.in.: nauka gry na bębnach i warsztaty ekologiczne, łowienie rybek, gonitwa przez sznur, żonglerka chustami. Będzie także czas na relaks, aby nabrać sił do odwiedzenia nowoczesnej instalacji. Zwiedzanie zakładu o pełnych godzinach (12.00, 13.00, 14.00, 15.00), gry, warsztaty, konkursy z nagrodami non stop- do godz. 16.00.

afisz recyklingowy zawr+-t gBowy

GALERIA ZDJĘĆ – 2016 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię