Izba Gospodarcza ?Wodociągi Polskie?, Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej oraz Ambasada Królestwa Danii organizują seminarium objazdowe w ramach branżowej współpracy zagranicznej, którego tematem przewodnim będzie ?Gospodarka odpadami i osadami ściekowymi ? skuteczne rozwiązania?.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z metodami, które są najbardziej popularne w Danii i okazały się niezwykle skuteczne w rozwiązaniu problemów odpadowo-ściekowych. Dania, która jest liderem wśród krajów europejskich w zagospodarowaniu odpadów, wypracowała model (Danish Waste Model), z którym uczestnicy będą się mogli zapoznać podczas pierwszego dnia seminarium.

W programie zwiedzanie kluczowych i najnowocześniejszych zakładów gospodarki ściekowej i spotkania z duńskimi specjalistami w celu wymiany doświadczeń oraz wiedzy technologicznej w tym zakresie.

Wyjazd odbędzie się w dniach 14-20 września br. Na stronach internetowych Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” (www.igwp.org.pl), Ambasady Królestwa Danii (www.ambwarszawa.um.dk) oraz Stowarzyszenia Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Ściekowej (www.eksploatator.jaroslaw.pl) będą  zamieszczane  wszelkie, aktualne informacje na temat wyjazdu. W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się  z  Remigiuszem Klichem (IGWP, tel. +48 52 376 89 25).

Zaproszenie na seminarium objazdowe pobierz 
Karta zgłoszeniowa pobierz

Źródło: www.ambwarszawa.um.dk/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię