Cały czas trwa akcja „Więcej drzew dzięki Tobie”. Citi Handlowy w imieniu każdego klienta, który zdecyduje się na wyciąg elektroniczny, sfinansuje zakup i posadzenie jednego drzew.

Korzystając z wyciągu elektronicznego, klienci Citi Handlowego biorą udział w kampanii sadzenia lasów – nie tylko oszczędzają surowce naturalne, ale również aktywnie przyczyniają się do ich odnawiania. Jest to związane z akcją "Więcej drzew dzięki Tobie" – Partnerskim Programem Citi Handlowego, Fundacji Kronenberga i Fundacji Nasza Ziemia. 

W ramach projektu wiosną br.  zostały zalesione tereny w województwie mazowieckim, które jest dotknięte problemem zaniku "zielonych korytarzy" (szlaków migracji zwierząt i roślin). Kolejne akcje zalesień i odtwarzania "zielonych korytarzy" planowane są w następnych latach również w innych województwach.

W akcjach zalesiania uczestniczyli wolontariusze oraz młodzież. Odbył się też cykl warsztatów podnoszących wiedzę na temat roli lasu dla środowiska, gospodarki i ochrony klimatu. W sumie posadzono 40 tys. drzewek.

O pikniku ekologicznym Citi Handlowego, podczas którego sadzono drzewka pisaliśmy 6 maja br. 

Źródło: www.online.citibank.pl/las

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię