Producent soku marchwiowego Kubuś (Maspex Wadowice) postanowił przypomnieć dzieciom, jak ważne jest dbanie o naturę. Przygotował nową atrakcyjną promocję ph. Hurra Natura, zachęcającą, by chronić naturę razem z Kubusiem.

Zabawa polega na walce dobrych sił natury z mocami zanieczyszczeń.  Wodnik – potężny strażnik wody zwycięża Kapacza – złośliwego stwora, który odkręca krany i marnuje wodę. Wielki robal – Energojad, żywiący się marnowaną energią nie ma szans, gdy do akcji wkracza Solarek.

Po stronie natury stanęli ponadto – Wielkolas, Bicyklek, Recykler i Sortowniczek. Na ich czele stoi Kubuś. A wielką walkę stoczą z Siatką Wariatką, Śmieciotworem, Drzewożerem oraz Gadzinką Spalinką.

Na naklejkach pod etykietami soku dzieci znajdą wszystkich bohaterów zabawy, a na rewersach etykiet – karty do gry w Strażników Natury. Dzieci mogą kolekcjonować naklejki i bawić się nimi. Spot informujący o promocji obejmie stacje dziecięce (Cartoon Network, Jetix, Boomerang, Mini Mini) oraz TVN, Polsat i TVP1.

W ramach kampanii promocyjnej Hurra Natura ruszyła również podstrona portalu www.kubus.pl. Zawiera ona m.in. konkurs dla dzieci, w którym do wygrania są gadżety. Jest też gra pt. Śmieciobranie, a w zakładce Quiz zostały przygotowane pytania związane z ekologią.

Źródło: www.kubus.pl oraz www.natura.kubus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię