Już od pięciu dni w poznańskim Starym Browarze gości pełne zapachów i smaków Świąteczne Miasteczko. Miasteczko tworzy 12 domków. Wśród świątecznych ozdób nie mogło zabraknąć akcentów ekologicznych, nawiązujących do Konferencji Klimatycznej.

Pojawią się torby HO::LO, okrzyknięte najmodniejszym ekogadżetem sezonu. Torby wykonane są z recyklingowych materiałów reklamowych: starych plandek, winylowych reklam i billbordów. Ekologiczne torby w całym bogactwie wzorów i kolorów znajdują się w Świątecznym Miasteczku w domku HO::LO, który jest reklamowany jako połączenie mody, ekologii i design’u. Każda z toreb  jest inna i niepowtarzalna, ale wszystkie są zainspirowane przestrzenią miejską i hasłem  "Prosty pomysł – prosta forma".

Ponadto Świąteczne Miasteczko to wędliny wędzone dymem oraz polskie przysmaki z grilla, zdrowe jedzenie i suplementy, a także góralskie kapcie, wełniane swetry, skarpety, skóry owcze, korale oraz ciupagi. Zaprezentowane zostaną także produkty kosmetyczne: kremy i mydła. Nie zabraknie nieodłącznych elementów Świąt:  orzechów, bakalii, kawy, czekolady, a także grzanego wina, miodu i piwa. 

Świąteczne Miasteczko jest czynne do 24 grudnia, od 12.00 do 21.00, a w sobotę i niedzielę od 11.00 do 21.00.

Fot. HO::LO
Źródło: www.starybrowar5050.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię