W warszawskim centrum MT Polska już po raz drugi odbędą się Targi Produktów Regionalnych ?Regionalia? poświęcone zdrowej i ekologicznej żywności oraz wyrobom regionalnym z Polski i ze świata.

Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentować będą firmy wytwarzające towary zgodnie z naturą i tradycją, a także producenci różnorodnych wyrobów regionalnych, rzemieślniczych czy twórcy mody inspirowanej folklorem.

Na osoby zwiedzające targi, wśród których znajdą się m.in. przedstawiciele sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni czy szkół, czekać będzie pełen przegląd smakołyków z różnych terenów Polski i świata. Przygotowany zostanie też ciekawy program wydarzeń merytorycznych, a także liczne degustacje, pokazy i konkursy. Wydarzenie zorganizowane zostanie w dniach 19-21 kwietnia 2013 roku w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

– Pierwsze Targi Regionalia, które odbyły się w tym roku, zakończyły się ogromnym sukcesem. Przez trzy dni imprezy gościliśmy ponad 120 wystawców, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, a na targi przybyło aż ponad 25 tys. zwiedzających. Była to zatem wyśmienita okazja dla firm, by promować w szerokim gronie swoje produkty i nawiązać liczne kontakty biznesowe. Podczas kolejnej edycji wydarzenia z propozycjami wystawców będą mogli zapoznać się też uczestnicy Targów Turystyki i Wypoczynku

LATO i Targów Agroturystyka, bowiem te dwie imprezy będą odbywać się równolegle w Centrum MT Polska. Warto więc skorzystać z możliwości, jakie niosą ze sobą II Targi „Regionalia” i już zapewnić sobie miejsce do prezentacji swoich produktów. Tym bardziej, że do 15 stycznia na wystawców czeka promocyjna oferta – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów „Regionalia”.

Oferta Targów „Regionalia” obejmuje produkty tradycyjne, regionalne i naturalne, żywność ekologiczną i organiczną, miody oraz wyroby mleczarskie, a także wina i browary regionalne. Ponadto podczas imprezy nie zabraknie różnorodnych wyrobów rzemieślniczych, z drewna, ręcznie robionej biżuterii, mody inspirowanej folklorem czy nawet kosmetyków naturalnych. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są również eko organizacje, stowarzyszenia i fundacje. Ponadto w sąsiadującej hali na Targach Lato prezentowana będzie najnowsza oferta aktualnych wycieczek i podróży do różnych regionów Polski i świata. Z kolei Targi Agroturystyka będą przedstawiać propozycje wypoczynku blisko natury.

Patronat honorowy nad drugą edycją Targów Produktów Regionalnych „Regionalia” objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji nt. wydarzenia na stronie www.regionalia.com.pl.
***

    
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Archiwalia, a także wydarzeń motoryzacyjnych, jak Auto Nostalgia, OffRoad Show Poland czy MotoSport & Tuning. 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię