Greenpeace zaprasza na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi Pogromca wampirów energetycznych ? Marcin Popkiewicz. Podczas warsztatów dowiesz się, jak duże mogą być oszczędności osiągnięte prostymi metodami (nawet do 30-70%) i że wcale nie wiążą się z ograniczeniem komfortu życia.

Zajęcia będą miały formę praktyczną – uczestnicy będą pracować z miernikiem prądu i różnymi urządzeniami elektrycznymi (żarówki, urządzenia RTV, czajniki elektryczne, suszarki, zasilacze itp.).

Warsztaty odbęda się 26 września o godzinie 15.00 Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Będą to  warsztaty praktyczne z miernikami, które potrwają 90-120 minut. Zapisy i informacje: [email protected], ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Marcin Popkiewicz jest fizykiem, Koordynatorem Zespołu ds. Zmian Klimatu w Fundacji Nasza Ziemia, redaktorem naczelnym portalu ZiemiaNaRozdrozu.pl. Organizatorzy zapraszają uczniów i studentów chcących zdobyć prostą, praktyczną wiedzę, którą będą mogli się pochwalić przed znajomymi, nauczycieli, urzędników oraz wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić sporo pieniędzy (a przy okazji myślą o zasobach naturalnych i środowisku).

Uczestnictwo w warsztatach pomoże Ci zaoszczędzić nawet 1000 zł rocznie na rachunkach za prąd!

Warsztaty odbywają się w ramach kampanii Greenpeace, której celem jest zmiana polskiego rynku energii. Obecny system opiera się na produkcji energii ze spalania paliw kopalnych (głównie węgla) i cechuje się małą efektywnością energetyczną. [R]ewolucja energetyczna, o którą zabiegamy polega na zwiększeniu udziału odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Postulujemy, by politycy w swoich programach wyborczych uwzględnili trzy kluczowe postulaty:
TAK dla niższych rachunków
TAK dla nowych, „zielonych” miejsc pracy
TAK dla bezpiecznej energii.

Źródło: www.ciee-gda.pl

Uczestnicy będą pracować z miernikiem prądu i różnymi urządzeniami elektrycznymi (żarówki, urządzenia RTV, czajniki elektryczne, suszarki, zasilacze itp.)./ Fot. Tondo Susanto, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię