To nie żart – zniknął bohater kampanii „Misja-Emisja”! Na liście podejrzanych są ludzie, którzy w domowych piecach palą śmieciami. Poszlaki wskazują, że Komisarz jest uwięziony w wielkim kominie.

Jesteś ciekawy, jak rozwikła się zagadka? Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Porwanie Dymskiego” w Poznaniu – mocne wrażenia gwarantowane.

Gra miejska odbywa się w sobotę, 24 maja w Poznaniu. Jej fabuła dotyczy kampanii „Misja-Emisja”, stawiącej sobie za cel walkę z niską emisją.

Drużyny na podstawie wskazówek, zdobywanych poprzez prawidłowe rozwiązanie zadań ruszą tropem porywaczy. Tym samym odkryją tajemnicę zniknięcia Dymskiego. Uczestnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, pracą zespołową oraz zaangażowaniem.

Na śmiałków czeka trasa z niespodziankami w postaci punktow zadaniowych. Jednym z wyzwań będzie np. rozdawanie przechodniom broszur na temat niskiej emisji. Punkty zadaniowe zostaną zlokalizowane w miejscach najbardziej reprezentatywnych i najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców oraz turystów.

Nie zostawimy uczestników samych sobie: dostaną instrukcję, mapę i rekwizyty niezbędne w grze. Drużyna musi dysponować co najmniej jednym smartfonem z dostępem do Internetu, flagą lub transparentem promującym walkę z niską emisją, a także nazwę drużyny z listą  zawodników.

Członkowie drużyny, która zdobędzie najwięcej punktow otrzymają tablety Acer Iconia.

Warto podkreślić, że w tej grze wszyscy są wygranymi – poza sporą dawką dobrej zabawy i porcją wiedzy, wszyscy otrzymają od nas koszulki z Dymskim i wspólny pyszny poczęstunek.

Do gry potrzebujemy 8 drużyn maksymalnie 10-osobowych.

Wciąż rekrutujemy uczestników!

Osoba do kontaktu: Michał Grek, tel. 61 655 81 91.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię