XIV edycja ?Uwolnij Łacha? połączona z II edycją warsztatów recyklingu ?O!Re:Ty!?, odbędzie się 9 marca o godz. 12:00 w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2. W tym roku impreza odbywa się pod patronatem portalu ZielonaLekcja.pl!

Impreza ma już kultowy charakter w stolicy.  Uczestnicy mają możliwość wolnej, bezgotówkowej wymiany ubrań i rzeczy domowego. Zasady wymiany są bardzo proste: to, co przynosisz, wykładasz na wspólne dla wszystkich sterty, lub na stoły, a z nich bierzesz co chcesz dla siebie. Organizatorzy zachęcają do przynoszenia książek, zabawek, drobnych sprzętów kuchennych i wszystkiego co zalega wam w kątach szaf.

Misją organizatorów jest również propagowanie ekologicznych i świadomych postaw konsumenckich. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju oraz antykonsumpcyjne postrzeganie mody. Rzeczy pozostawione przez uczestników oddajemy do PCK. Dodatkową atrakcją będą warsztaty robienia biżuterii z odpadów! Organizatorzy Łacha łączą siły i razem z „O!Re:Ty!”, uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego wykonania wspaniałych ozdób: kolczyków, broszek, opasek na włosy itp. Za uczestnictwo w warsztatach przewidujemy dodatkową, symboliczną opłatę 2zł.

Warsztaty poprowadzą:
Kreatywna Kasia – www.kreatywnakasia.pl
ZetPety Recycling – https://www.facebook.com/zetpetydesign
Eliwer – https://www.facebook.com/eliwer

Każde dziecko które weźmie udział w warsztatach dostanie zabawkę ! XIV edycja „Uwolnij Łacha” połączona z warsztatami „O!Re:Ty!” jest dedykowana wszystkim kobietom z okazji ich Światowego Dnia.

Data: 9 marca 2013 (sobota)

Miejsce: Centrum Promocji Kultury Praga Południe – ul. Podskarbińska 2
start: 12.00
bilety: 8 zł z łachami /15 zł bez łachów
szczegóły na blogu : www.uwolnijlacha.blogspot.com
oraz na FanPage’u
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię